Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
blekpeter
(blekpeter)
Wiking
lewactwo nie powinno sie rozmnazac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
Ubral sie Michnik w ornat i ogonem na msze dzwoni:

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
Za zakłócenie wykładu mjr. Baumana sąd skazał na kary od 20 do 30 dni aresztu. Czy to samo spotka teraz feministki pracujące dla Agory?

niewygodne.info.pl/artykul6/02934-Czy-feministki-spotka-kara-aresztu.htm
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Ktos chyba jednej rzeczy sie nie dopatrzyl,kaczka za projekt ustawy anty-aborcyjnej oddal hold klerowi za wygrane wybory.Smiesza mnie prawiczki,tyle w nich jadu,nagle bronia jedna reka zycia a druga zabierali by te zycie popierajac chociaz kare smierci,czy prawo do posiadania broni,typowa obluda i zaklamanie.Zakladanie rodziny powinno byc planowe,a nie przymusowe,prawiczki sa obroncami zycia dopoty dopoki sami nie zaloza rodziny i nie urodzi sie dziecko z wadami genetycznymi czy nie wyksztalcone w pelni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
skoro niemieckie media robia w Polsce prowokacje znaczy sie ze wszystko idzie w dobra strone
Polacy są jednak czujni i każdy zły głos z zagranicy czy nagonkę 4x przemyślą nim uznają ją za pewnik.Polska która wstaje z kolan przeraża Niemcy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
M N
(MareckiMarecki)
Stały Bywalec
kamil75 napisał:
nie jestem za pis ale kazdy kto na nich bluzni niech nie bierze 500+

I co jeszcze ??? może zakaz wstępu do kraju teraz to wyskoczyłeś jak kaczka z kapelusza .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Oshin napisał:
Czy organizatorki czytały projekt ustawy? - z tego co piszą to chyba nie albo ktoś im nie wytłumaczył po "chłopsku" lub "łopatologicznie" co tam jest napisane. Pytanie karzemy kata czy ofiarę? Czemu winne jest dziecko? Czy ktoś chciałby usłyszeć wyrok skazujący go na śmierć za czyjeś przestępstwo bez możliwości obrony? Aborcja nie wymaże gwałtu - to tak nie działa. Jeżeli karą za gwałt byłaby kastracja - to gwałciciel zastanowiłby się - czy warto? Dziecko będzie przypominało o gwałcie? - istnieje coś takiego jak okno życia. I mądre wypowiedzi w stylu - moje ciało moja sprawa - są naprawdę słabe - kiedy będziecie miały rodzinę i wasz mąż, dziecko powie wam - nie widzę sensu życia zabiję się moje ciało moja sprawa - to pozwolicie na to? - nie. Szkoda że te zbiegowisko już było - z chęcią porozmawiałbym na ten temat.
, - - - - - - -
Temat niepowazny, w normalych warunkach rozwinietej cywilizacji dawno rozstrzygniety. Twoje dywagacje sa na poziomie balwana w sukience, zwanego na Podlasiu, ksiedzem dobrodziejem. Nie obarcza go problem, bo sam masturbujacy sie z zaciszu plebani knur nigdy nie zazna dramatu noszenia w sobie spermy bandyty. Co najwyzej sam zgwalci jakies dxiecie z okolicznego przysiolka, ale facet z kartonem na glowie zwany Michalikiem i tak go rozgrzeszy.
Chodzi o wolnosc wyboru przez Kobiete i nie torturowanie Jej musem bycia inkubatorem dla urodzenia np. dziecka zahivionego dewianta.
Ale co ty, humanidalna wprawdzie istoto, z mentalnoscia elementu animalnego z wytresowanym przez katabasow mozgiem mozesz o tym wiedziec.
Pam Bog z toba... Twoj Pam Bog z Konopielki....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
SENTEX napisał:
Ludzie zyjecie w Norwegi co was interesuje aborcja w Polsce ?
Polska cofa sie do sredniowiecza jesli chodzi o aborcje ale z drugiej stony 500+ sprawia ze idzie do przodu dogonilismy europe z zasilkiem na dzieci czyli rachunek jest neutralny ....Nie jestem bezposrednio za PIS lecz obserwujac ich poczynania uwazam ze koncowe efekty ich rzadzenia sa i tak na plus - przyszlosc ich rzadow no coz trzeba poczekac

--------
SEMTEX, pracujesz w jakiejs ubabranej olejarni, sam chwalisz sie tym. Masz znajomosci w kregach wulkanizatorow, az zazdrosc sciska...
Nie mozesz zwinac tego oleju z pol litra i dolac sobie do pustej czachy, a potem zwulkanizowac swoje tak sparciale opony mozgowe. Moze to by pomoglo, zebys nie pierd... Iil takich glupot.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
cysiek4 napisał:
skoro niemieckie media robia w Polsce prowokacje znaczy sie ze wszystko idzie w dobra strone
Polacy są jednak czujni i każdy zły głos z zagranicy czy nagonkę 4x przemyślą nim uznają ją za pewnik.Polska która wstaje z kolan przeraża Niemcy

--------
Cysiek33, mnie przeraza mysl, ze zakaz badan prenatalnych bedzie prowadzil do masowych urodzin takich mentalnych kuriozow jak ty. A ile pior strusi na ich lby, udajace husarzy, sie zmarnuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a pińcet zawsze się przyda

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok